Działamy od 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego dla firm oraz klientów indywidualnych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie. Jesteśmy profesjonalistami, pasjonatami techniki komputerowej. Posiadamy dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Szczególny nacisk kładziemy na miłą i rzetelną obsługę klienta. Zawsze staramy się w sposób optymalny doradzić jaki sprzęt wybrać, na co zwrócić szczególną uwagę, jak znaleźć kompromis pomiędzy ceną a jakością. Doskonale znamy produkty będące w naszej ofercie, więc jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać każdy problem.

Dlatego oferujemy tylko zestawy komputerowe oraz podzespoły pod indywidualne zamówienie klienta indywidualnego oraz Firm. Uważamy bowiem, że tylko takie indywidualne podejście oraz nasze doradztwo doprowadzi do tego aby klient końcowy był w pełni zadowolony z zakupu.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego w Polsce, dlatego nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne. W ofercie znajduje się również szereg usług związanych ze sprzętem komputerowym oraz Pogotowie komputerowe 24h na dobę.

Udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.

Nasze motto to Niska Cena – Wysoka Jakość – Zadowolony Klient.